Obsługując kompleksowo inwestycje  proponujemy swoim klientom pełną obsługę serwisową.  Dzięki nam, nasi klienci mogą w wygodny i prosty sposób zapewnić bezproblemową eksploatację urządzeń chłodniczych w swoich obiektach rozproszonych po całym kraju. Nasza firma zapewnia również kompleksową obsługę począwszy od budowy nowych instalacji, poprzez modernizację istniejących obiektów i instalacji.
Posiadamy własne ekipy serwisowe, które przemieszczają się po całym terenie Polski i są w stanie w  szybkim terminie dotrzeć do miejsca awarii.
 

 


Zaufało nam wielu producentów, instytucji prywatnych, firm handlowych, takich jak:Serwis nasz stale podnosi swoje kwalifikacje, dzięki uczestnictwie w wielu szkoleniach organizowanych przez wiodących producentów urządzeń chłodniczych, a tym samym podnosi wysoką jakość oferowanych przez naszą firmę usług .  Niepodważalnie naszym atutem jest kompleksowa obsługa inwestycji i samodzielne wykonywanie agregatów chłodniczych pod potrzeby każdego z klientów indywidualnie, gdzie możemy sprostać zarówno potrzebom jak i wymaganiom naszych klientów iświadczyć im wysokiej jakości usługi.

 

 
Siedziba firmy
ul. Ciołkowskiego 88
15-545 Białystok
Kontakt:
tel. /85/ 740 32 80
fax. /85/ 740 32 82